Vítejte na webu táborů Stronghold

Milí táborníci, vážení rodiče a také samozřejmě i vy, kteří tábor Stronghold vidíte poprvé, vítejte na našem novém webu. V tomto článku vám představíme, co můžete od tohoto webu čekat a co se zde objeví.

Fotek, videa, návodů, povídek a všeho možného bylo již tolik, že bychom brzy tábory Stronghold zaplnili celý web naší mateřské společnosti STAN a na ostatní tábory by zde nezbylo místo. A tak jsme se rozhodli, že pro tábory Stronghold vytvoříme samostatný web, kde budeme mít dostatek prostoru toto vše dále rozvíjet.


Samozřejmě je tento web teprve v začátcích a postupně se rozšiřovat a doplňovat. Chceme, aby tu každý měsíc přibývalo nějaké nové video, fotogalerie či akce. Do začátku přijměte jako dárek na uvítanou video z tábora Stronghold Saladin, a kompletní fotogalerie všech Strongholdů, od roku 2007. Brzo se zde objeví video ze Čtyř erbů a později také z Tajemné tvrze. A máme pro Vás i nějaká videa, která Vás doufáme hodně pobaví, a které jsme zrovna dnes, když píšu tento uvítací článek dotočili na Březové.


Co tento web přinese do budoucna? Neberte mně teď úplně za slovo, jsou to vše jen plány, na kterých sice usilovně pracujeme, ale mohou nějaký ten pátek trvat. Určitě zde budou přibývat další videa, fotogalerie,návody, ale také třeba takový e-shop, ve kterém budeme prodávat jak zbraně, tak i originál Stronghold kostýmy a kostýmové doplňky pro ty, kteří středověku již zcela propadli :-) a my jim chceme poskytnout možnost koupit si krásné vybavení vysoké kvality i levněji, než v předražených komerčních e-shopech. Takže pokud jste měli v plánu vyrobit si zbraň či kostým, zavítejte do našich návodů, pokud jste si chtěli kostým koupit, vyčkejte na náš e-shop a uvidíte, třeba se vám něco zalíbí.


Samozřejmě pracujeme na tom, abyste přes tento web mohli stahovat veškeré fotografie z vašich táborů v plném rozlišení, u videí již je to možné, návody na stažení najdete postupně v sekci fotogalerie a videogalerie. Vážení přátelé Strongholdu, vítejte ještě jednou na našem webu a buďte tu jako doma :-). Je to web vytvořený pro Vás.


Jirka


STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding