Videogalerie

Videa umístěná v této Strongholdové videotéce jsou ve standardní webové obrazové kvalitě, která umožní, abyste si je všichni bez problémů přehráli na vašich mobilech, noteboocích atd. i v případě, že máte horší připojení. Pokud si chcete užít videa ve FULL HD kvalitě (ne všechna, ale většina ano), pak si tato videa stáhněte ze serveru www.vimeo.com, (na tento server se dostanete i přes jakékoliv naše video vložené na tomto webu) a vyhledávejte ta s označením FULL, ta jsou určena ke stažení a jejich kvalitu si budete moci vychutnat i na hodně velké obrazovce, zatímco ta s označením WEB jsou v nízké kvalitě pro účely webu. Příjemný zážitek!


P.S. Všechna Stronghold videa jsou (nebo v brzké době budou) rovněž dostupná na serveru youtube i zde platí dělení na FULL pro plné verze a WEB pro verze mobilní a webové.

Intro - Tři bratři

Intro - Jak to vlastně vše začalo? Saladin, Čtyři erby, Tajemná tvrz? Odpověď vám dá toto video!

Vlkodlak útočí

Nejstarší účastníky táborů, kteří jezdí na Saladina či Vikingy nemůže překvapit ani Vlkodlak, tedy, neměl by! Nebojte se, podobné dramatické herní úseky jsou určeny opravdu jen nestarším účastníkům. Natočeno 2013, tábor Stronghold Saladin.

Upoutávka Saladin 2014

43 vteřin představujících stronghold saladin

Stronghold Saladin video 2013

Video z tábora Stronghold Saladin 2013

Pohled do budoucnosti

Jak šli tři bratři a narazili na studnu přání...

Novoroční překvapení - Vaříme s Frantíkem

A máme zde pro všechny strongholďáky jedno překvapení, berte jej, prosíme, s nadhledem, má sloužit pro pobavení všech!

O nás pro vás

Aneb o táborech Stronghold hovoří hlavní vedoucí jednotlivých turnusů
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding