Václav "Venca" Zavadil

Vašek je další náš "odrostenec". Zúčastnil se několika táborů STAN a poštěsilo se mu dostat se do týmu vedoucích Strongholdu. Vaškovi je tématika Strongholdu velmi blízká, sám se věnuje historickému šermu (přelom 13. století), zajímá se o historii, angažuje se v divadle. Proč se ucházel o roli vedoucího STANu? Říká, že jej na táborech STANu uchvátila starostlivost vedoucích a propracovanost programu. Inu, a tak se této zodpovědné a nelehké role zhostil i on. Těšit se na něj můžete na Saladinovi

Vašek tak nějak reprezentuje přísloví, že: "Tichá voda břehy mele". Ač toho moc nenamluví, tak o všem toho ví moc, každého úkolu se zodpovědně zhostí a bez zbytečných otázek a komentářů vše splní na jedničku. Vašek je opravdovou posilou vedoucích.Šerm, historie, cokoli vás zajímá, tak si skočte na řeč za Vaškem.

P.S: Pokud si myslíte, že něco děláte správně, tak to běžte dělat někam daleko, jakmile vás Venca uvidí, tak vás svými znalostmi vyškolí a přesvědčí, že to děláte blbě, on toho vážně hodně ví :-)


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding