Tomáš "Frantík" Frantál

Frantík toť náš dvorní strongholďácký bubeník, který vede bojovníky do boje, zdokonaluje naše strongholďáky v boji a učí je zacházet se zbraněmi. Je to také náš dvorní a panečku jaký kuchař! Olizovat se budete při závěrečné párty v pevnosti až vám bude rožnit masíčko!. Frantíka Stronghold taktéř provází od mládí :-) Středověk mu vůbec není cizí a aktivně se mu věnuje i ve svém volném čase. Mezi jeho záliby patří historický šerm z období 1.pol. 14. stol, zúčastňuje se projektu rekonstrukce středověkého panovnického dvora a spousty dalších činností. Ke Strongholdu nám řekl následující: " Tenkrát jsem začínal jako ostatní, obyčejný "řadový" voják Strongholdu. Za ty roky co jsem na Strongholdu mohu říci, že pracuji s lidmi, kteří srší jeden nápad za druhým jako co nejvěrohodněji dostat děti do toho pravého středověkého světa. Své potomstvo milí rodičové svěřujete lidem, kteří své táborníky berou jako své vlastní".

Frantík je mistr všech efektů, je třeba někomu useknout ruku? Frantík se o to postará, je třeba aby při mučení tekla krev? Řekněte Frantíkovi! Zkrátka Frantík dělá vše zajímavějším, vtipnějším a dokonalejším, zkrátka je pro Stronghold obrovským přínosem svými nápady, zlepšováky a zkušenostmi.

P.S:Frantík je pro každou špatnost a nebojí se vyskočit na stůl a železnou sekerou udeřit do nic netušícího nebožáka, až ve stole zůstane jen díra po sekeře

A to ještě nevíte, že má 90% úspěšnost při střelbě katapultem do pevnosti :-)

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding