Reference

Raději než "samochválu" zde zveřejníme reakce rodičů a účastníků, které jsou zkopírované přesně tak jak byly napsány :-) Věříme, že to je nejpřesvědčivější, co můžeme předložit a velmi rádi předložíme!

Julie H., účastník: "Bylo to naaprosto úžasný. Nej tábor jaký sem kdy zažila"


Komentář pod fotkou: "Já a můj kadeřník martin na táboře STRONGHOLD. Nejlepších 10 dní v mým životě"


Hana B., rodič: "Syn u vás byl letos poprvé a strašně moc spokojený.... příští rok chce jet znovu :-) ... díky a hodně štěstí a pohody a spoustu nápadů na další tábory :-)"


Jarda M., účastník: "S bráchou tam jedeme :) ... Nemužeme se dočkat :D... Stronghold je prostě Nejlepší ! :3"

"Byl to luxusní tábor :3 ... Super lidi a hlavně vedoucí :3.. Děkuji za krásný zážitky... Příští rok se těším zase :3"


Vzkazy rodičů den před odjezdem na tábor:

Kateřina D.: "Syn u vás ještě nebyl a těší strašně.Pořád sleduje vaše fotky.Už aby byla sobota!"

Jana V.: "ty naši 3 táborníci už nemohli ani dospat jak se těšili, teď už přejeme hezké počasí, pevné nervy vedoucím a zábavu všem dětem - užijte si to :-)"


Kateřina Z., rodič: "ten náš nemohl ani dospat,Konečně je duša v péřů a už si tam u Vás užívá :-))) Díky ...."


Eliška V., účastník: "Tenhle tábor byl nejlepší na kterém sem kdy byla. Jsem moc ráda za všechny programy co jste pro nás udělali. Za to vám moc děkuju a těším se Příští rok!!!"


Iveta K., rodič: "Vážení, chtěla bych Vám poděkovat za velmi pěknou organizaci tábora Stronghol čtyři erby, jehož se náš syn Adam v termínu od 21. - 30.7. zúčastnil. Velmi si cením zajímavého, bohatého programu a profesionálního přístupu vedoucích, moc se mu na táboře líbilo a těší se na příští rok. Ještě jednou veliké díky, budu dávat jen kladé reference. Adámek zdraví především Mauglí, která mu byla po celou dobu tábora velikou oporou. "


Věra B., rodič: "Dobrý den,

moc děkuji za zaslání fotek. Takových táborů, jako je Stronghold, moc v republice není, jestli vůbec, a tak jsme byli loni nadšení, když jsme na internetu objevili Váš tábor. Mirek tam odjížděl s velkým očekáváním, a vrátil se naprosto nadšený. Celý rok se strašně těšil, až pojede znovu. A letos to bylo ještě lepší! Ani se mu nechtělo zpátky domů.

Děláte pro ty děti strašně moc, budou na to vzpomínat celý život.

Takže opravdu moc děkujeme!"


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding