Pro rodiče

Komu jsou tábory Stronghold určeny?

Všem dětem z ČR, kteří chtějí dokonalý zážitkový tábor té nejvyšší úrovně. Vlastně to byla od začátku motivace, vytvořit zkrátka ten nejlepší tábor v ČR s touto tématikou.


Kde se tábory realizují?

Ve skvěle vybaveném středisku Březová, které si můžete prohlédnout na webových stránkách www.brezova.istan.cz. Ubytování je na budově, nebo ve velkých, zcela nově zrekonstruovaných stylových chatách. Na táborech je také trvalý zdravotní dozor. Strava na táborech je 5x denně, samozřejmě včetně celodenního pitného režimu.


Děláte svozy na tábory?

Ano, začali jsme s tím teprve loni a skvěle se nám to osvědčilo. Svozy jsou prozatím z Prahy, Brna a Třebíče, ale přibydou zřejmě v roce 2014 i další města. Autobus veze pouze naše táborníky a je s nimi vždy jeden instruktor jako doprovod, děti dokonce dostanou i svačinu a pití. Pro svozy volíme spolehlivé a osvědčené dopravce.


Kdy se hlásit na tábory?

Tábory Stronghold mají sice velkou kapacitu, ale každoročně se hlásí více a více dětí. Jen loni nám meziročně přibylo 130 dětí a letos čekáme ještě větší nárůst. Proto je vhodné přihlásit dítě co nejdříve. Přihlášky jsou otevřeny každoročně od 1. listopadu, stav volných míst bude vždy zveřejněn na těchto webových stránkách.


Co ještě dodat k táborům Stronghold?

Možná to, že po letošním roce nám přišlo na 80 děkovných emailů od rodičů. Možná zmínit skutečnost, že tábory Stronghold byly již dvakrát v České televizi a asi 30 x v tisku a jiných médiích. A také to, že se prostřednictvím našich webových stránek snažíme co nejvíce rodičům představit, aby věděli, komu svoje děti svěřují.


Jsou tábory Stronghold bezpečné?

Jsme přesvědčeni, že není bezpečnější tábor, což platí obecně pro všechny tábory značky STAN.


STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding