Přihlášky na tábory v roce 2014 otevřeny! A malé překvapení v článku

Pozor pozor, přihlášky už můžete posílat a mnozí tak již činí! Na výběr je tolik turnusů STRONGHOLD, jako ještě nikdy dříve! A pozor, pro všechny táborníky, kteří s námi byli loni máme překvapení!

.


Kompletní přehled legendárních letních táborů STRONGHOLD na rok 2014 najdete v tomto článku a pak samozřejmě na více místech tohoto webu.


Přihlášku na tábor pak naleznete ZDE

Na jednotlivých turnusech je omezená kapacita, neodkládejte přihlášky na poslední chvíli, protože dostávají přednost vždy ti dříve přihlášení. Veškeré informace k táboru vám dorazí ve formátu PDF po rezervaci.


Překvapení pro věrné táborníky!

A teď se vrátíme k úvodu článku, k tomu slibovanému překvapení:

Každý, kdo byl loni nebo předloni na jakémkoliv táboře STRONGHOLD a přihlásí se na jakýkoliv STRONGHOLD v roce 2014, dostane malou pozornost, dle vlastního výběru: Buď speciální karetní hru STRONGHOLD, nebo úžasnou deskovou hru STRONGHOLD, obojí v krásném balení, podepsané vedoucími. Na obou hrách jsme pracovali celý podzim a v tuto chvíli jsou již ve výrobě. Nemusíte se rozhodovat teď, jestli si vyberete karetní nebo deskovou hru, to se můžete klidně rozhodnout až na táboře. Nebojte, obojího bude dostatek.


Tyto krásné věcičky se budou vydávat vždy poslední táborový den (pokud by někdo odjížděl dříve, dostane ji samozřejmě dříve). Obě hry vám i s pravidly představíme na našem webu v dubnu tohoto roku!


Tričko za nového táborníka!

Více než 50 strongholďáků získalo v loňském roce tričko v rámci akce "doveď nového táborníka". Tato akce pokračuje i v roce 2014, s tím, že vás čeká úplně nová kolekce STRONGHOLD triček, každý turnus bude mít svojí edici a bude možno vybírat z 12-ti druhů triček! Celou kolekci vám představíme rovněž v dubnu! Jak na to? Je to velmi jednoduché, zapamatujte si vaše kamarády či sourozence, které jste nově přivedli na STRONGHOLD, jejich jména napíšete na lísteček a na táboře si již přímo vyberete tričko! nemusíte tedy nikde nic vyplňovat předem. Pokud bychom již náhodou neměli na táboře tričko ve vaší velikosti, přijde vám poštou na podzim.


Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete se obrátit na e-mail info@istan.cz nebo na tel. 777 832 734, kde se Vám bude věnovat Lída Buďová-vedoucí táborů Stronghold


STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding