Popis tábora Tajemná tvrz

Tak jako jiná království, i země okolo Tajemné tvrze je tvořena čtyřmi vévodstvími, přičemž každé tvoří její neoddělitelnou součást. Ačkoliv jsou všechny země rozdílné a i jejich obyvatelé se liší způsobem života a zvyky, společně spolu žijí v relativním klidu a míru. Tedy... žili

Nyní jejich klidná země zažívá jedno nebezpečí za druhým a kdysi přátelské vztahy mezi vévodstvími už jsou minulostí a vypráví se o nich dětem v pověstech, společně s báchorkami o démonech, přízracích, vlkodlacích a dalších neskutečných věcech. Nyní stojí jednotlivé země proti sobě, ale stále dokáží najít společnou řeč v časech nouze a díky tomu dosud přečkávají tyto temné časy.

Každé vévodství má svoji historii, národní barvy i vlajky, které vyjadřují povahu dané země a jejích obyvatel.Je tu lesnatý Taranis, jehož území je pokryté hustými a neprostupnými hvozdy, proto je jeho barvou zelená. Obyvatelé žijí především z darů lesa, jejich obživou bývá lov, sběr lesních plodů a další. Protože je v jejich zemi mnoho lovců, jejich lukostřelci jsou známí po celé zemi.

Dále je tu Sidon, ve kterém byste hory nebo lesy hledali marně. Jeho země je jedna velká rovina, která se ale výborně hodí k zemědělství. Sidon nikdy v historii nezažil hladomor, jeho sýpky jsou vždy plné a pole pokrývají zemi kam až oko dohlédne. Barvou Sidonu je žlutá, podle barvy zrajícího oblilí na polích.

Vévodství Mercijské, zvané zkráceně Mercie je známé především svým bohatstvím. Je to země kupců a námořníků, ale také rybářů. Jako jediná země má přístup k moři a tak získává mnoho peněz z obchodu se zámořskými zeměmi. Barva Mercie je modrá, stejně jako barva hladiny moře, kterému vděčí za svoji prosperitu.

A nakonec je tu skalnatý Arath, tato země na první pohled vypadá velice nehostinně, na strmých svazích hor porkytých kameny a skalami se nedaří rostlinám ani zvířatům. Pravé bohatsví země ale není na povrchu. Podzemí skrývají obrovská naleziště železa a tamní kováři vyrábí ty nejlepší zbraně. Barva arathu je červená, jako barva železné rudy. Díky obchodu se zbraněmi si Arath může dovolit vše ostatní, jako třeba jídlo, kupovat a dovážet.

Přidej se i ty k jednomu z vévodství, staň se jeho obyvatelem a chraň svou zemi před nebezpečím, které ale nehrozí jen od ostatních států, ale může přijít i zcela nečekaně a způsobit zkázu tvé vlasti.

Pozvedni meč, seber svou odvahu a udělej vše pro slávu a prosperitu nejen tvého vévodství, ale i celého království!Tajemná tvrz - hymna from STAN on Vimeo.


 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
   další 
tabor stronghold tajemna tvrz002.JPGtabor stronghold tajemna tvrz003.JPGtabor stronghold tajemna tvrz005.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz006.JPGtabor stronghold tajemna tvrz007.JPGtabor stronghold tajemna tvrz009.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz010.JPGtabor stronghold tajemna tvrz011.JPGtabor stronghold tajemna tvrz013.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz014.JPGtabor stronghold tajemna tvrz016.JPGtabor stronghold tajemna tvrz017.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz020.JPGtabor stronghold tajemna tvrz022.JPGtabor stronghold tajemna tvrz023.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz025.JPGtabor stronghold tajemna tvrz026.JPGtabor stronghold tajemna tvrz027.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz034.JPGtabor stronghold tajemna tvrz039.JPGtabor stronghold tajemna tvrz043.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz044.JPGtabor stronghold tajemna tvrz047.JPGtabor stronghold tajemna tvrz048.JPG
tabor stronghold tajemna tvrz054.JPGtabor stronghold tajemna tvrz056.JPGtabor stronghold tajemna tvrz058.JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding