Novinky na rok 2014

Jedna z nejčtenějších částí webu, jsou vždy všemi netrpělivě očekávané novinky, které přinese příští rok. Postupně je budeme doplňovat, tak jak se budou realizovat.

Dnes si musíme vystačit s textovou částí a budeme struční:


Pevnost - stavba nové pevnosti nám dala minulý turnus pěkně zabrat, a tak se ne všechno stihlo dokončit tak, jak jsme chtěli, ale to vše do příštích prázdnin doženeme. Pevnost podstatně zesílí svoji obranyschopnost, chystá se i velká rekonstrukce hlavní věže - donjona.


Mosty - tam, kde jsme letos chodili přes potok po dvou kládách, stojí nyní nádherný a široký dřevěný most, s kamenným nájezdem po obou stranách. Další most se bude stavět v říjnu, takže louka se nám tímto krásně rozšířila o dvě další, velmi strategická místa.


Stanové ležení - příští rok již vznikne v celé své kráse. Zde budeme trávit nejen bojové úseky, ale ti starší zde mohou v rámci nočního úseku i jednu noc přenocovat. Proto se bude starším účastníkům (zejména 4 erby a Saladin) hodit, když si na tábor přibalíte starší spacák nebo deku. Ale času dost, tábory jsou ještě daleko a Stanové ležení vám včas představíme.


Příště si povíme něco o Strašidelném mlýně, kostelíku před pevností, dračí jeskyni, koních na strongholdu a dalších novinkách

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding