Nemáte kostým? Zapůjčte si u nás!

V loňském roce jsme pro vás milí strongholďáci nechali ušít stovku krásný barevných varkočů a i letos vám je rádi zapůjčíme. Stronghold je přeci jen tábor středověký a odpovídat by tomu mělo i naše ošacení. Pro více informací čtěte dále.

Děti většinou Strongholdem žijí celý rok a jezdí s námi pravidelně a už nějaké to vybavení mají. Může se jednat o drobnosti jako je opasek, měšec, dobová košile či kalhoty, někdo již má kostým více propracovaný. Ti z vás, kteří ve své středověké výbavě nic nemají, nezoufejte! V loňském roce jsme pro vás nechali ušít stovku krásných varkočů a i letos je možné si je u nás přímo na táboře zapůjčit!


Máme čtyři barvy varkočů, z nichž každá barva patří jednomu království. Až poté, kdy se rozdělíme do jednotlivých království, bude možné si zapůjčit varkoč dané barvy. Máme celkem tři velikosti varkočů, a to S, M a L. Pro ty nejmenší z vás na turnusech Tajemná tvrz a Kouzla draků budou velikosti ještě menší. Varkoče si můžete zapůjčit na všech turnusech Strongholdu, a to za symbolické půjčovné 150 Kč/celý turnus. Platba půjčovného bude probíhat až přímo na táboře.


Víme, že někteří z vás mají svoje vlastní středověké oblečení a kostýmy a byla by velká škoda je světu neukázat. Přeci jen ale je nutné, aby vás vaši spojenci v bitvách dobře rozeznali a věděli, že patříte k sobě. Pro ty z vás jsme tak nechali ušít nákrčníky opět v barvách jednotlivých království, které vám zdarma zapůjčíme, jednoduše si je navléknete přes hlavu na váš vlastní kostým a vaši spojenci i nepřátelé budou už z dálky vidět, s kým že to mají tu čest!


Dále jsou vítány jakékoliv další dobové doplňky. Zejména je vhodný opasek, který použijete na vlastní kostým či k zapůjčenému varkoči, dále například barvy na obličej, kápě, plášť. Zde najdete pár tipů, čím si můžete váš kostým doplnit.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding