Michael "Mike" Kafka

Další náš odrostenec Strongholdu, který to dopracoval až na hlavního vedoucího tábora Stronghld Čtyři Erby. Obvykle se s ním potkáte na Strongholdu Saladin a na již zmíněném Strongholdu Čtyři erby, který společně s Icemanem vede jako hlavní vedoucí.

V krutém středověkém boji používá Mike nejraději luk a má-li jej v ruce, stává se z něj věřte velmi nebezpečný protivník. Cizí mu však není ani meč. A jak nám Mike řekl: "Na Strongholdu mám nejraději obléhání pevnosti a následnou závěrečnou párty, jelikož obojí si vždy užijeme i my vedoucí. Ten pocit který zažívám při neutišitelném závěrečném potlesku dětí prostě stojí za to".


Majk má velmi dobré organizační schopnosti, jeho hromový hlas dokáže ve chvíli utišit stovku bojovníků, čehož využívá při natáčení pro Strongholdová videa, organizace je složitá, dav dětí netrpělivý a v tuto chvíli nastupuje Majk...


P.S: On vám velice rád pomůže nalézt odpovědi na vaše otázky. Otázky typu: "Můžu jít na záchod" nebo "Kam to mám dát" jsou jeho specialitou :-)


A co ještě dodat? Mike d dobách velmi dávných bojoval pod vlajkou Azazelonu. Pokud dnes někdo pokládá Azazelon za lstivé vévodství, kterému není žádná dohoda svatá, pak by Mike mohl vyprávět, že to není nic proti tomu, jak proradný býval Azazelon za jeho časů.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding