Matěj "Auri" Petrik

Auri se Strongholdem taktéž vyrůstal. Nejdříve se jej účastnil několik let jako dítě, pak v roli vedoucího a dopracoval to až na pozici hlavního vedoucího. Auri je studentem stavební fakulty VUT v Brně. Na Strongholdu je Auri mistrem převleků a rolí, spravedlivým soudcem a obhájcem i zákeřným zrádcem :-) Mezi jeho nejoblíbenější zbraň patří zajisté kopí, skvěle bránit se však dokáže i s dýkou v ruce a za podpory jeho hlasitého nepřítele odstrašujícího bojechtivého řevu. Auriho byste si měli předcházet, zejména bude-li vám hrozit trest dle středověkého práva útrpného za vaše podlé činy či snad podezření z čarodějnictví! Pouze doktor Auri a jeho právní služby vás dokáží před soudem ospravedlnit či alespoň snížit váš případný trest

Auri jakožto samozvaný právník okamžitě odhalí jakékoli páchání protiprávní čili protišlechtické činnosti. Rozhoduje použe v zájmu dobré šlechtické vůle. A samozřejmě vždy dá za pravdu těm co jsou v právu tedy šlechtě.

P.S: Před nějakou dobrou Auri shodil svoji dlouhou hřívu, nevědomky se tak vzdal všech dámských rolí, kterých se s oblibou ujímal.. A tak alespoň rád využije možnost nasadit si paruku a vtrhnout do víru soudních líčení :-)


V dobách hodně dávných bojoval pod vlajkou temného a proradného Azazelonu.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding