Lída "Mauglí" Buďová

Mezi dětmi jí nikdo neřekne jinak než Mauglí. Pravda, středověká přezdívka to moc není, ale prostě k ní patří. Mauglí se do teď účastnila všech turnusů Stronghold, každoročně se s ní setkáte na Strongholdu Saladin a jako s hlavní vedoucí na Strongholdu pro nejmenší - Tajemná Tvrz. Na Strongholdech je Mauglí řekněme tak trochu opatrovnicí všech malých i velkých strongholďáků, odpovídá na nejrůznější otázky, zařizuje, vybavuje, obskakuje všechny děti:-) A v bitvách se na ni můžete spolehnout. Se zbraní v ruce a s velmi zřetelným barevným znamením na obličeji hájí barvy své bojové linie a je ochotna za ni vždy padnout:-)

Máte jakýkoli problém, jakékoli trápení? Od stýskání až po to, že vám chybí zbraň, to vše vyřeší Mauglí, Mauglí s plnou taškou náhradních propisek, Mauglí s absolutním přehledem o všem co se děje. A tak jako Mauglí čelí každodenním nástrahám táborových dnů, stejně tak suveréně a neohroženě čelí válečné vřavě!

PS: dávejte si pozor! Jakmile se na vás zaměří pohledem, během vteřinky jí hlavou proběhnou stovky informací o tom, jestli nemáte to stejné tričko již podezřele dlouho, jestli nemáte náhodou během tábora narozeniny, či zda to nebyla vaše postel, která se jí nezdála dostatečně ustlaná... Mauglí je dokonalý špion! :-)


A pár střípku z profesního života: Lída vystudovala ekonomii na Masarykově univerzitě v Brně (Ing.) a obor Management soft skills na Bussines Institutu (MBA). Pracuje ve společnosti STAN na pozici výkonné ředitelky.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding