Jirka Špaček

Jirka je "otcem" a zakladatelem táborů Stronghold, zkušený a ostřílený hlavní vedoucí, jehož tábory prošly tisíce dětí. Na Strongholdech Jeho Výsost, nejvyšší soudce, správce pokladnice a výběrčí daní :-) Zároveň však kamarádský, spravedlivý, dětmi milovaný a uznávaný. Většinou jej potkáte v naší zemi na Strongholdu pro ty nejstarší - Stronghold Saladin, který povede jako jeho hlavní vedoucí, programově se však dále bude podílet i na ostatních turnusech Strongholdu, takže se máte zaručeně na co těšit.

Jirkovou specialitou jsou zajisté herní úseky a povídky, vymýšlení a realizace denních, nočních, hodinových i celodenních úseků, čím propracovanější úsek, tím má větší radost, hry zapadající do děje, desítky nových úseků, noční s nádechem tajemna, bitvy na které se nezapomíná, to vše je Jirkovou zásluhou tak jedinečné a dělá Stronghold tak skvělým táborem.

PS: Žádná hra není natolik dobrá, aby ji Jirka nezvládl ještě vylepšit!

Jirku častěji než se zbraní uvidíte s foťákem,:-)


Pár střípků z profesního života: Jirka vystudoval práva na MU v Brně, a dokončuje studium oboru Strategického řízení. Ve STANu pracuje na pozici finančního ředitele.

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding