Jiří "Goméz" Řimnáč

Pochází z Třeboně a na Březovou jezdil jako táborník řadu let a jak říká: "Léto si bez Březové už nedokáže představit". Na Strongholdu byl poprvé v roce 2010, a to jakožto táborník avšak s vysokou funkcí- velitel Rubionu, rok poté již patřil do řad vedoucích. Řimny má velké zkušenosti co se "dřeváren" týče.


Účastní se jich již nespočet let. Vidět jej můžete například na akcích jako B5A, Západní úvaly, Trhlinové války či Mokrý lom. Jeho další velkou vášní je historie a rád by se jí věnoval i po střední škole. O historii ví opravdu hodně a dokáže o ní krásně a dlouze hovořit. V hudbě je Řimny spíše drsnějšího zaměření a poslouchá hlavně tvrdší odnože metalu. A co nám ještě řekl ke Strongholdu? " Stronghold se stal mou srdeční záležitostí a nemůžu se ho dočkat...


Goméz je bojovník tělem i duší, jeho ohlušující řev dokáže zvrátit bitvu tím, že dodá spolubojovníkům odvahu. Goméz je velmi ochotný každému s čímkoli poradit a pomoci, hlavně co se výroby kostýmů a zbraní týče, pokud vás bude cokoli zajímat, co se výše zmíněného, či historie týče, určitě si skočte za Gomézem!

P.S: Ale počítejte s tím, že když se ho na něco zeptáte, bude to dlouhá a obsáhlá přednáška, ze které je lepší, ve chvíli kdy se dozvíte na co jste se ptali, utéct. Nicméně když vydržíte poslouchat, dozvíte se spoustu zajímavých věcí, některé k tématu, některé méně, ale zajímavé určitě :-)


Po mnoha absolvovaných turnusech v roli vedoucího postupuje Goméz ve své STRONGHOLD kariéře ještě výše a stává se z něj hlavní vedoucí nového projektu STRONGHOLD Vikingové

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding