Jaký bude tábor Kouzla Draků 2015?

Bylo nebylo, mezi nebem a zemí, uprostřed lesů a hájů, malé království. I když však bylo malé, lidé si v něm žili spokojeně a šťastně. Jedenkráte stalo se, že se na obloze objevil podivný stín, který znepokojoval všechny, jež v království žili.

Pár měsíců v zámku krále Edgara probíhají neustálé oslavy dne, kdy byl nalezen Dračí svitek. Ve všech kronikách země bude zaznamenán den, kdy princezna Amélie a dva udatní princové se svými vojsky vyhráli nad nebezpečím. Navždy si ho budeme pamatovat jako den Dračího spojenectví. Princ Orbitus ze Sarthu, velící červeným a princ Cerminie z krásného kraje, nazývaného Devecia, kráčeje se svým vojskem pod modrou zástavou, zrodili tím v našem malém království dvě vévodství, jež vždy budou na jejich počest připomínat tento významný den.Rychle se po sousedních královstvích, širém okolí i dalekých krajích roznesla zpráva, že země krále Edgara, ale i samotná princezna Amélie byly zachráněny ze spárů draka. Od domu k domu lidé přinášeli zprávy o třech tajemných vejcích, které našli rytíři princezny Amélie v dračí sluji. Lidé si šeptali na rynku, v krčmě i okatě na nádvoří zámku o tom, že po vylíhnutí draků bude král nesmírně mocný. Jak už tomu tak bývá a závist světu vládne, sousední království, zlovolné kouzelné bytosti, ale i někteří lidé z našeho království touží zmocnit se dračích vajec a vychovat si malé dráčky k obrazu svému. Ale jak pomoci mláďatům k vylíhnutí, když již v království není drak, který by se o ně staral? Jak je před chamtivci ochránit bez silného vojska?
Tři dračí vejce. Ne jedno, ne dvě, ale rovnou tři vzácná dračí vejce jsou zatím pečlivě uschována v naší známé Nefritové věži. Čas je neúprosný a již se blíží doba líhnutí. Rádci a mudrcové krále Edgara, kteří jsou v království obvykle považováni za studnice moudrosti, zkoumali strukturu, barvu i váhu vejcí a snažili se zjistit, jací draci se zrodí. Bohužel dostupné historické prameny neuvádějí nic, čím by jejich bádání bylo úspěšné. Jen tu a tam zámkem kolují zvěsti o draku písečném a rudém. Jaký drak se však skrývá v posledním vejci, to nikdo netuší. Barva jeho skořápky je tajemně zbarvená.
A tak slyšte udatní bojovníci, království opět potřebuje vaší pomoc! Jsou mezi vámi rozumbradové, kteří znají odpověď na záludné hádanky? Jsou mezi vámi neohrožení rytíři a malé bojechtivé princezny, kteří se nebojí střetnout v boji s nebezpečným protivníkem? Pokud ano, pojďte s námi již podruhé poznat kouzla draků!


Cena 3180,-
Termín 21.8. - 27.8.2015
Věková kategorie 5-8 let
Ubytování Budova
Stav míst Volná místa

Odkazy...

Vaší pozornosti doporučujeme následující odkazy:

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding