Dominik "Iceman" Holub

Na tábory Stronghold jezdí od úplného začátku. Netají se tím, že táborům Stronghold jako dítě zcela propadl, prožíval každý úsek a každý zvrat v bitvě. (A tato bojovná touha v něm pravda zůstala až dodnes a dostane-li do ruky luk a šíp, opět je z něj ten "mladý" bojovník jako na začátku :-)). A co nám o sobě a Stronghold řekl přímo Ice? " Atmosféra táborů mi dala konečný impuls usilovat o funkci vedoucího. To abych mohl šířit dál stejný pocit z táboru jako jsem prožíval já. Neskutečně mě baví vymýšlet nové úseky a realizovat zdánlivě nemožné. Což na Strongholdu skutečně děláme. Každý Stronghold je jiný, propracovanější, s novými úseky. Máte se na co těšit a věřte, že to co na Strongoldu zažijete, nikdy nezapomenete. Stejně jako já". S Icemanem se setkáte na Strongholdu Saladin a na Strongholdu Čtyři erby, který povede společně s Mikem jako hlavní vedoucí.

Iceman je mužem tisíce tváří, zvuků, nestvůr a tak dále, ať je již potřeba zahrát smrtku, mouřenína, přízrak, či vlkodlaka, Iceman se vždy role zhostí na 1! Obvykle dále zajišťuje techniku, hudbu, oheň, chystá, stahuje zvuky, zapojuje světla, vozí materiál... Zkrátka tak nějak zařizuje, aby byla hra nachystaná a nic se "nepokazilo"


P.S: V Icemanově přítomnosti nedělejte nic, čeho by se mohl chytit, mimojiné je i mistr imitací a pak nás na poradách baví tím, čeho si přes den všiml, samozřejmě vylepšeným a dotáhnutým k dokonalosti :-)

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding