Tábory Stronghold v roce 2014

Milí táborníci, zde vám představíme, co vás čeká v roce 2014. Tábory Stronghold se opět posunou o pořádný skok dále a máme tu i několik úplně nových táborů Stronghold. Takže - jdeme na to!

Pojednání o štítech

Po mnoha dotazech jsme přistoupili k sepsání článku o součásti výzbroje, která provázela bojovníky po mnohá tisíciletí. Ano, je řeč o štítu. I když se jeho konstrukce a technika používání liší kus od kusu, má vždy stejný význam. Štíty se liší tvarem, způsobem držení, velikostí, materiálem, váhou a také obdobím, kdy byly používány. Často byla jejich součástí a chloubou majitele výzdoba.

Návštěva Azazelonu=vedoucí na horách

Aneb vedoucí umí i jiné věci než bojovat a vymýšlet hry! Výprava do rakouských Raxalpe a trocha adrenalinu na ferratách, pořádné převýšení, mlha a bevadná parta strongholdových vedoucích :-)

Nemusíte to číst, ale na fotky určitě koukněte!!!

O umění válečném

V zemi Stronghold známe čtyři druhý válečníků, kteří se účastní bitev. Zde je dělíme podle používaných zbraní, a pojednáváme o využití jednotlivých typů výzbroje a jejích slabých i silných stránkách. Samozřejmě vždy záleží na schopnostech a odvaze každého jednotlivce, jak se svými zbraněmi dovede zacházet a využívat jejich výhod.

Hledáme táborové vedoucí na tábory STRONGHOLD 2014!

Aneb opat Bruno verbuje nové lidi! Unikátní středověké tábory STRONGHOLD se rok od roku těší větší popularitě a tak přibývá jak dětí, tak turnusů. A to začíná přesahovat možnosti současného týmu vedoucích a tak hledáme posily.

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding